Turizmo dienai paminėti

2017 m. rugsėjo 28 d. Klaipėdos senamiestyje vyks renginys, skirtas Turizmo dienai paminėti. Renginio metu Klaipėdos turizmo mokyklos mokiniai kviečiami susipažinti su lankytinais miesto objektais neįprastu būdu! Dalyviai pažins arba iš naujo atras uostamiestį naudojantis Facebook paskyra bei galės dalintis patirtais įspūdžiais ČIA IR DABAR – „Facebook  Live“ pagalba.

Renginys vyks 2017 m. rugsėjo 28 d.

RENGINIO programa

 11.15 – Renginio atidarymas Klaipėdos turizmo mokyklos kieme.

11.30 – Pažintinės, interaktyvios ekskursijos pradžia.

14.30 – Pažintinės, interaktyvios ekskursijos pabaiga, renginio nugalėtojų apdovanojimai Klaipėdos pilies muziejaus aikštėje prie Princo Frydricho poternos ( Pilies g. 4).

 Registracija ir svarbi informacija dalyviams!

  1. Kiekviena mokyklos grupė ir grupės vadovai būsite pakviesti prisijungti prie specialiai renginiui sukurtos Facebook uždaros grupės paskyros. Registracijos ir renginio metu su Jumis paskyroje bendraus organizatorius „Vedlys“.
  2. Renginio metu Jūsų komandai bus reikalingi 100 % ĮKRAUTI išmanieji telefonai su interneto prieiga bei atnaujinta Facebook versija su Facebook live – tiesioginio transliavimo funkcija.
  3. Viso renginio metu informaciją apie eigą ir užduotis, susijusias su lankytinais objektais, Jūsų grupė gaus per „Vedlį“, kuris bus Jūsų pagrindinis informatorius nuo renginio pradžios iki pabaigos.
  4. Renginio organizatoriai kviečia aktyviai, gavus pakvietimus, jungtis prie paskyros ir sekti informaciją. Jau šiandien su Jumis susisieks Jūsų grupės vedlys.

Visos dalyvaujančios komandos bus apdovanotos, o geriausiems atiteks specialūs prizai !!!