Privatumo politika

Šioje skiltyje yra pateikiama informaciją apie tai, kokie Klaipėdos turizmo mokyklos (toliau KTM) tinklalapių lankytojų duomenys yra renkami.

Kokie duomenys yra renkami?
KTM tinklapiuose yra renkami, saugomi ir naudojami žemiau nurodytų rūšių duomenys:

  • Jūsų kompiuterio duomenys, duomenys apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (Jūsų IP adresas, geografinė vieta, naršyklės tipas, vieta, iš kur buvote nukreiptas, Jūsų lankymosi trukmė ir puslapių peržiūros skaičius);
  • visi duomenys, kuriuos Jūs suteikiate mums, užpildydami įvairias KTM tinklapiuose pateiktas duomenų surinkimo formas, rašydami pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
  • bet kokie kiti duomenys, kuriuos Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Slapukai
KTM tinklapiuose yra naudojama Google Analytics statistikos apie naudojimąsi svetaine surinkimo ir analizės sistema. Google Analytics naudoja vartotojų kompiuteriuose laikomus slapukus. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google remiantis Google privatumo politika. Jus galite išjungti slapukų naudojimą, tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Asmens duomenų naudojimas
Asmenins duomenys, pateikti KTM tinklapiuose, bus naudojami žemiau šiems tikslams:

  • KTM tinklalapių priderinimo naršytojų asmeniniams poreikiams;
  • statistinės informacijos apie KTM tinklapių lankytojų kiekius suteikimas trečiosioms šalims suteikti (be asmeninės informacijos).