Padavėjų barmenų pamoka Klaipėdos koncertų salėje

  • IMG_1310
  • IMG_1313
  • IMG_1315

Š.m. spalio 3 d. Klaipėdos koncertų salėje  paminėta Vokietijos vienybės diena. Klaipėdos miesto savivaldybės remiamas renginys skiriamas 25-ajam Berlyno sienos griūties jubiliejui. Berlyno sienos griūtis ir Vokietijos suvienijimas palietė ne tik Vokietiją, bet ir Baltijos šalis, paspartino jų žingsnius nepriklausomybės link.

Vokietijos vienybės dienos paminėjimą rengia neseniai susikūrusi ne pelno siekianti visuomeninė organizacija – asociacija „Vokietuva“, kurią įkūrė jau ne vienerius metus Klaipėdos krašte gyvenantys ir dirbantys vokiečiai, neretai sukūrę mišrias lietuvių vokiečių šeimas. Jų tikslas – plėtoti gerus dviejų tautų – vokiečių ir lietuvių – santykius.

Prie šių gražių bendravimo santykių jau antri metai prisideda Klaipėdos turizmo mokykla. Mokyklos mokiniai padavėjai barmenai praktikuojasi netradicinėje erdvėje dalyvaudami  pokylio-kokteilio pamokoje, kurioje mokosi pokylio-kokteilio organizacinių, paruošiamųjų ir  svečių aptarnavimo darbų.

 

Manfred Wagener Chairman Association VOKIETUVA atsiliepimai apie Klaipėdos turizmo mokyklos mokinius padavėjus barmenus:

,,You and all of your trainees were excellently engaged and helped to make the performance to a real

success. Suits, behavior and professional attitude were simply outstanding. This was appreciated on

highest level from all of our guests.

Our event was very historical, the reunification of Germany brought as well as consequence freedom and

independence the three Baltic states. Your personal honored this day with great outlook and absolutely

dignifying gesture towards our guests.”

 

Geri atsiliepimai –  tai pats geriausias įvertinimas pasirinktai specialybei.