Vyko apskrities profesinių mokyklų stalo teniso varžybos

Sausio 27 d. mokyklos sporto salėje vyko apskrities profesinių mokyklų stalo teniso varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo dvi komandos – merginų ir vaikinų. Vaikinų komandinėse varžybose pirmoji vieta atiteko Plungės technologijų ir verslo mokyklai, antroji vieta Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklai, trečiąja džiaugėsi mūsų mokyklos moksleiviai Artūras Saunorius PPA15,Ignas Lukošius V15-2,Mindaugas Jencius V15-1. Merginų komandinėse varžybose pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos siuvimo paslaugų ir verslo mokyklos atstovės, Klaipėdos turizmo mokyklos merginų komanda liko antra. Asmeninėse varžybose merginų pogrupyje pirmąją vietą iškovojo mūsų mokyklos moksleivė Sonata Kryževičiūtė AK14 . Sveikiname nugalėtojus.