Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė ,,Verslo kelionė į ateitį“

  • coveriui

2019 metų balandžio 10 dieną IB ,,Ateitis“ komanda dalyvavo Vilniuje vykstančioje  tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje ,,Verslo kelionė į ateitį“. Mugėje dalyvavo 30 profesinių ir  aukštųjų mokyklų komandų. Mūsų komanda siūlė paslaugą ,,POSTERUS HORA“ – orientacinių žaidimų organizavimą  pajūryje 2222 metais. Buvo siūlomos išmaniausios ir  šiandien dar nerealios pramogos – pasiskraidymai dronais, skraidančiomis šluotomis, pasivaikščiojimai vandens batais, kelionės povandeninėmis kapsulėmis, išmaniaisiais robotais ir debesų valdymo kontrolės sistema. Mugės metu IB ,,Ateitis“ komanda pardavė apie 70 orientacinių žaidimų ir aktyvių pramogų, sudarė 15 bendradarbiavimo sutarčių su kitomis imitacinėmis bendrovėmis.

IB ,,Ateitis“ komanda buvo įvertinta – apdovanota sidabrinės mugės imitacinės bendrovės diplomu  – už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas.

Protų mūšyje ,,Darnus verslas: praeitis, dabartis, ateitis“  komanda pasirodė geriausiai  ir tapo mugės nugalėtoja.

IB ,,Ateitis“ komanda: poilsio paslaugų agentai Aurimas Ronkis, Rasa Sabaliauskaitė, Kamilė Šeršenytė, Sigita Šulcaitė, Dovilė Levickaitė, Aistė Dulkytė, Indrė Čiuprinskaitė, Aistė Kėželytė, Monika Linkevičiūtė.

Daugiau renginio akimirkų galima rasti Facebook paskyroje: Lietuvos imitacinių bendrovių asociacija – Liba