Projektai

Projektas „Viešbučių ir restoranų verslo srities profesijų praktinių įgūdžių įgijimas sektoriniame centre“

Klaipėdos turizmo mokykloje vykdomas projektas „Viešbučių ir restoranų verslo srities profesijų praktinių įgūdžių įgijimas sektoriniame centre“, kuris yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo.
Projekto tikslas – padidinti profesinio mokymo atitiktį darbo rinkos poreikiams ir įveiklinti sektorinį praktinio mokymo centrą Klaipėdos turizmo mokykloje.
Bendradarbiaujant su 5 partnerių profesinio mokymo įstaigomis, projektas suteiks galimybę 120 padavėjo ir barmeno, virėjo, koditerio specialybių mokiniams įgyti praktinius įgūdžius sektoriniame praktinio mokymo centre, apmokant mokinių praktinio mokymo organizavimo, atvykimo, apgyvendinimo bei maitinimo išlaidas.
Projekto tikslinė grupė yra 120 mokinių, atvykstančių iš Kretingos, Šilutės, Alytaus, Mažeikių ir Telšių miestų profesnių mokyklų, kurios neturi viešbučių ir restoranų verslo srities profesijų sektorinių mokymo centrų.Visoms tikslinėms grupėms bus sudarytos galimybės naudotis SPMC modernia praktinio mokymo baze, kuri atitiks tikslinių grupių poreikius.

Projektas „Viešbučių ir restoranų verslo srities profesijų praktinių įgūdžių įgijimas sektoriniame centre“ prisidės prie 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.4.1-ESFA-T-736 priemonės „Praktinių įgūdžių įgijimo rėmimas ir skatinimas“ tikslų įgyvendinimo.

 

Erasmus+

Tapk Erasmus+ mobilumo projekto dalyviu!
Erasmus+ profesinio mokymo mobilumo chartija 2016-2020 m.

Erasmus_chartija