Pirmakursiai, praėję „karines“ pratybas, tapo tikrieji KTM mokiniai

  • Finansiniupaslaugu teikejai
  • krikstynos
  • KTM krikstynos
  • KTMrenginiai
  • KTMrenginiai_krikstynos

Vienas mokinių laukiamiausių renginių – pirmakursių krikštynos – Klaipėdos turizmo mokykloje kiekvienam paliks smagius įspūdžius ir prisiminimus apie pirmąsias dienas, praleistas mokykloje. Šiemet pakrikštyta 200 mokinių, kuriems iš tiesų prireikė nemažai pasiruošti ir parodyti visą savo sumanumą prisistatant mokyklos bendruomenei. O išradingumo bei drąsos jiems tikrai netrūko. Krikštynų tema buvo „Kariniai mokymai“. Kaip naujieji Klaipėdos turizmo mokyklos bendruomenės nariai sugeba dirbti komandoje, būti kūrybiški, improvizuoti ir rasti sprendimus, visi pamatė ir įvertino šventiniame renginyje. Vienbalsiai pirmakursių ištarti priesaikos žodžiai įtikino, jog bus siekiama gerai mokytis, nepraleidinėti pamokų, o svarbiausia gerbti vienas kitą ir būti atsakingi vieni už kitus.

Atsiliepimai

„Buvo tikrai smagu, artimiau susipažinome su visais pirmakursiais, pastebėjome, kiek mūsų daug, pamatėme, kokių yra įdomių grupių, žmonių čia besimokančių. Įdomi ir pati karinė tematika.” (Ernesta, F19V)

„Tą dieną patyrėme daug netikėtumų. Vos įėjus į mokyklą, mus pasitiko su muzika, uždėjo F ženklą, kurio negalėjom nusivalyti visą dieną. Visi mus pastebėjo ir skyrė daug dėmesio. Mokytojų nuotaika tą dieną buvo puiki, visoje mokykloje jautėsi šventinė atmosfera.” (Jurgita F19V)

„Krikštynos šiemet buvo originalios. Patiko tema – kariniai mokymai. Viskas buvo labai apgalvota ir puikiai išpildyta: ir organizatorių apranga, ir atmosferos sukūrimas mokykloje, ir scenos apipavidalinimas. Patys pasirodymai renginio metu buvo kitokie nei ankstesniais metais. Visos pirmakursių grupės originalios, o mokiniai man pasirodė drąsūs, linksmi, energingi. Tikrai, organizatoriai  – F18 grupė – šaunuoliai.” (Mokytojas Marius)

„Man įspūdingiausia buvo pirmakursių sporto klubo veiklos organizatorių grupės gyva piramidė. Jie scenoje turėjo ją pastatyti, buvo įdomu žiūrėti, kaip jie stengiasi, kaip jie dirba kaip komanda, yra vieningi. Visi parodė savo ištvermę, nes reikėjo išsilaikyti, nesvyruoti. Grupei pavyko pastatyti piramidę labai greitai, nes buvo susikoncentravę.” (Ernestas, V17)