Rugsėjo 15-19 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo NordPlus projekte Rygoje „Eko judumas: drauge kuriame tvarias inovacijas“.
Kelių dienų veiklose jie gilinosi į tvarumo idėjas: apie atliekų rūšiavimą, perdirbimą ir atsakingą verslą. Įdomiausia buvo tai, kad tvarumas atsiskleidė per įvairias patirtis: nuo pažinties su šeimos verslais iki kūrybinių veiklų. Pavyzdžiui, suvynioti rankų darbo saldainius bei ragauti net 25 skonių ledus, kuriuose susipynė tradicijos ir naujos idėjos.
Ne mažiau svarbus buvo ir bendruomeniškumas – mokiniai išbandė golfą vaizdingos gamtos apsuptyje, kartu mokėsi gaminti kokteilius ir prie vieno stalo dalinosi įspūdžiais bei patirtimi.
Ši kelionė suteikė ne tik žinių – ji skatino tarptautinį bendradarbiavimą, draugystes ir įkvėpė toliau aktyviau domėtis aplinkosaugos idėjomis.
Vizitas vyko įgyvendinant NordPlus Junior programos finansuojamą projektą „NPJR-2025/10309 – Eco-Mobility: driving sustainable innovations together“








