Mokinių praktika Tenerifėje

2018 metų birželio 10 – liepos 1 dienomis septyni mūsų mokyklos padavėjo barmeno, poilsio paslaugų agento, virėjo ir konditerio specialybės mokiniai dalyvavo mobilumo vizite Tenerifėje, Ispanijoje, pagal Erasmus+ projektą Nr. 2018-1-LT01-KA116-046629 „Pameistrystė ir įgūdžių tobulinimas darbo vietoje“. Projekto tikslas – plėsti besimokančiųjų profesinio mokymo institucijose praktikos galimybes – skatinti mokyti darbo vietoje užsienyje ir įgyti profesinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai integracijai į darbo rinką.

Mokiniai atliko praktiką viešbučiuose Hotel Turquesa Playa ir Hotel Diamante Suits, kuriuose tobulino savo profesinius įgūdžius ir anglų kalbos žinias dirbdami restoranų virtuvėse, baruose ir kavinėse, bei tvarkydami viešbučių kambarius.

Laisvu laiku mokiniai susipažino su salos kultūra, tradicijomis ir, šnekamąja ispanų kalba bendraudami su vietos gyventojais, aplankė Teidės ugnikalnį ir Loro parką.

Šio mobilumo vizito metu mokiniai ne tik įgijo naudingų profesinių žinių ir įgūdžių, bet ir praplėtė savo akiratį, lavino kalbinius įgūdžius, kas jiems tikrai ateityje padės sėkmingai integruotis į darbo rinką.