Konferencija „Karjera turizmo ir svetingumo sektoriuje“

Ar įmanoma sukurti turizmo verslą per metus? Kokių kompetencijų reikia sėkmingam darbui svetingumo sektoriuje? Kaip įveikti karantino iššūkius turizmo veikloje? Kokius žingsnius reikia žengti, norint pakilti karjeros laiptais? Kaip iš žvejų kaimelio užauginti poilsio ir pramogų kompleksą?

Šiuos klausimus svarstėme virtualioje konferencijoje „Karjera turizmo ir svetingumo sektoriuje“, sulaukusioje beveik šimto dalyvių. Renginyje savo veiklos patirtimi pasidalino turizmo ir svetingumo verslo profesionalai: Ingrida Pociutė – „Ingrida Tours“ direktorė, Jurgita Jurkšienė – „Klaipėda hostel“ savininkė, Anita Špakauskė – „Bzz Travel“ kelionių vadovė, individualių turų organizatorė, Simona Mikalajūnaitė – TUI kelionių organizatoriaus atstovė Turkijoje ir Ieva Klevinienė – Drevernos pramogų ir poilsio komplekso vadovė.

Mokyklos direktorius Audrius Kurlavičius pristatė „Erasmus+“ projekto „Tourism 4 careers“ metu sukurtą turizmo portalą, kuris taip pat padės besirenkantiems šią sritį mokiniams susipažinti su svetingumo sektoriumi. Renginį moderavo poilsio paslaugų agento specialybės mokinės Viktorija ir Indrė. Dar kartą dėkojame visiems pranešėjams ir dalyviams!