Kalėdinis renginys ir diplomų įteikimas absolventams

Gruodžio 20 d. Klaipėdos turizmo mokykloje įvyko kalėdinis renginys, kuris prasidėjo sekama kalėdine pasaka  „Seku seku pasaką“.
Mokykloje veikė Kalėdų senelio paštas. Grupių mokinių atstovai vaikščiojo po klases ir vertino jų papuošimą. Vertindami klasių papuošimą, mokiniai kreipė dėmesį į originalumą, išbaigtumą, deramą spalvų gamą. Kabinetą reikėjo papuošti snaigėmis ir angeliuku. Mokinių  atstovų nuomone, šventiškiausiai ir gražiausiai pasipuošė 10 klasė, PPA16, PPA18 ir V16-1 grupės.
Iš Laplandijos atvykęs Kalėdų senelis ir Snieguolė su džiaugsmu dalino dovanas ir stebino visus jaunatviška energija ir žavesiu.
Buvo įteikti diplomai Finansinių paslaugų teikėjo specialybės modulinės F16 grupės mokiniams, kurie sėkmingai išlaikė asmens įgytų kompetencijų vertinimą.
Visus susirinkusius džiugino mokyklos vokalinio ansamblio, vadovaujamo Algirdo Daukanto, atliekama daina ir šokių būrelio, kurio vadovė Edita Kubilienė, sveikinimo šokis.
Renginyje atgijo senosios animacijos personažai, smagu buvo prisiminti nostalgiškas animacinių filmukų melodijas. Kalėdinio renginio nugalėtoja išrinkta V18V grupė, kuri kitais metais organizuos renginį.
Renginį organizavo F17 ir PPA17V grupės mokiniai.