Ištiesk pagalbos ranką mažajam draugui

  • 20151209_140728
  • 20151209_143340

Gruodžio 9 d. mokykloje svečiavosi Klaipėdos labdaros ir paramos fondo „Dvasinės pagalbos jaunimui centro“ Didžiojo ir mažojo draugo programos koordinatorė Lijana Juodžbalytė – Stungevičienė. Didysis ir mažasis draugas yra savanorystės principu veikianti programa, skirta padėti vaikams. Kaip teigė Lijana, pagrindinė programos esmė – atsakingo suaugusio žmogaus bendravimas su vaiku, kuriam reikia palaikymo, supratimo, išklausymo, patarimų, kaip elgtis įvairiose gyvenimiškose situacijose.

Prekybos, darbo organizavimo ir turizmo skyriaus vedėja Virginija Vaitiekienė pastebėjo, jog darbdaviai savanorišką veiklą vertina itin palankiai ir žmonėms, į savo CV įrašiusiems apie savanoriškos veiklos patirtį, gauti darbo vietą yra lengviau. Su mokiniais savo patirtimi pasidalino šios programos savanoris profesijos mokytojas Mindaugas Blagnis ir jo mažasis draugas Martynas.

Mokiniai susidomėjo pranešimu, svečiams uždavė daug klausimų apie tai, kaip į programą patenka mažieji draugai, kaip ir kur vyksta didžiųjų draugų parengiamieji kursai, kokia veikla užsiima draugaujantys bendraminčiai.

Susitikimą organizavo profesijos mokytojas Mindaugas Blagnis