Aukso ir sidabro medaliai tarptautiniame mokinių konditerių konkurse

Klaipėdos turizmo mokyklos mokinės dalyvavo tarptautiniame mokinių konditerių konkurse Kaune ir iškovojo aukso bei sidabro medalius.
Sausio 31 dieną Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko tarptautinis mokinių konditerių profesinio meistriškumo konkursas “Klasika naujai”, kuriame dalyvavo 16 mokinių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos.
Lietuvą ir Klaipėdos turizmo mokyklą šiame konkurse atstovavo dvi mokinės: Laura Kemzūraitė (K18V) ir Reda Zubaitė (K17V). Mokines ruošė profesijos mokytojos Reda Saukantienė ir Simona Damašienė.
Atsitiktiniu būdu suburtose komandose mokiniai turėjo per trumpą laiką susitarti, kokį desertą gamins, kaip jį dekoruos ir pristatys.
Mūsų mokyklos dalyvėms ir jų komandų partneriams pasisekė puikiai. Laura Kemzūraitė konkurse „Klasika naujai“ iškovojo aukso medalį, Reda Zubaitė – sidabro medalį.
Konkursas yra tikras išbandymas komandai, tačiau jo metu gaunamos žinios ir suteikiamos galimybės „atperka“ sunkų darbą. Kiekvienam dalyviui buvo puiki galimybė pasitikrinti savo profesines žinias ir sugebėjimus.